Pāriet uz galveno saturu
Eiropas Komisijas logotips
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Pieteikšanās izglītības iestādēm

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina jūsu izglītības iestādi piedalīties akcijā „Atpakaļ uz skolu/ Atpakaļ uz universitāti 2024” un tikties ar dažādu jomu ekspertiem!

izglitibas iestades

Šogad eksperti dosies uz skolām konkrētu mācību stundu vai lekciju kursu ietvaros, tā ar savas jomas ekspertīzi un Latvijas, Eiropas un pasaules pieredzi bagātinot mācību procesu. Piemēram, ekonomikas jomas eksperts būs vērtīgs palīgs ekonomikas stundā, pastāstot par jaunuzņēmumu dibināšanu. Sociālo zinību mācību procesu bagātinās aktīvs NVO vadītājs. Eiropas Savienības Zaļo kursu izskaidros eksperts, kurš ikdienā līdzdarbojas tā ieviešanā.

Skolēni vienlaikus apgūst vairākus mācību priekšmetus, eksperti, jomu profesionāļi, savā ikdienas darbā fokusējas uz vienu jomu. Jomu profesionāļi uzklausīs skolēnu jautājumus, skaidros tos caur savas ikdienas darba pieredzes prizmu, kļūs par atbalstu pedagogiem un Latvijas izglītības telpai kopumā – par tiltu starp skolu un dažādām profesionālajām jomām.
Šogad atzīmējam 20. gadadienu kopš Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā, tāpēc ņemot vērā šo nozīmīgo faktu, kā arī dalībnieku lielo interesi, 2024. gadā akcija notiks gan pavasarī, gan rudenī.


Pieteikšanās noslēgusies! Vizītes notiks gan tiešsaistē, gan klātienē (pēc eksperta un izglītības iestādes savstarpējas vienošanās) no 1. marta līdz 31. maijam.