Pāriet uz galveno saturu
Eiropas Komisijas logotips
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Mēneša iespējas ES mājā

Nodarbibas

Ziemassvētku karuselis

Decembrī piedāvājam izzinoši izklaidējošu spēli sākumskolas un pamatskolas skolēniem "Ziemassvētku karuselis". Spēlē dalībnieki iepazīs dažādas Eiropas Savienības valstu Ziemassvētku tradīcijas. Ātrākajiem un zinošākajiem - balvas!

Spēles ilgums 40 - 60 minūtes.

Izvēlieties sev piemērotu spēles norises laiku 5., 6., 7., 12., 14., 16., 20., 21. vai 22. decembrī (no plkst.9:00 līdz plkst.17:00). Spēlē var piedalīties līdz 30 cilvēkiem. Spēli piesakiet, rakstot uz epastu esmajaatesmaja [dot] lv (esmaja[at]esmaja[dot]lv). Dalība spēlē ir bez maksas.

Skolēnu nodarbības ES mājā

10., 17. novembrī un 1. decembrī ES mājā notiks skolēnu vizītes - izziņas nodarbības:

  • 1.-3. klasei “Eiropas ABC”;
  • 4.-6.klasei “Eiropas pētnieks”;
  • 7.-9.klasei “Ar Eiropu uz Tu”;
  • 10.-12. klasei “Man pieder Eiropa”;
  • Vidusskolas skolēniem "Man pieder Eiropa".

Klases nodarbības 2022. gadā notiek ES mājā, tajās saistošā, aktīvā un vecumposmam atbilstošā veidā skolēni iepazīst Eiropas Savienību. Pirms nodarbības skolēni saņem arī mācību materiālus, kas tiek izmantoti nodarbībā. Saruna mijas ar spēlēm, izziņas un jaunatklājēja prieku. Nodarbības ilgums ir 60 minūtes un nodarbības ir bez maksas.

Pieteikšanās nodarbībām bija publiska, visi piedāvātie nodarbību laiki ir aizņemti. Sekojiet līdzi jaunumiem www.esmaja.lv, lai uzzinātu un pieteiktos nodarbībām 2023. gada janvārī, februārī.