Pāriet uz galveno saturu
Eiropas Komisijas logotips
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā
LAMPA 2024
Tiekamies Cēsīs 5. un 6. jūlijā

sarunu festivālā LAMPA!

Jaunumi

LAMPA 2024
  • Raksts par jaunumiem

Eiropas Komisijas pārstāvniecība aicina sarunu festivāla “LAMPA” apmeklētājus apmeklēt aktivitāšu vietu “iESpēju Eiropa” un iepazīt Eiropas lietas gan piedaloties virknē diskusiju, gan izspēlējot viktorīnu un iegūstot balvas.

  • Lasīšanas ilgums: 6 min

Pasākumi

Noderīga informācija par vietnēm, kur pieejamas ES publikācijas, un ES informācijas centriem.

EK pārstāvniecības Latvijā organizēto diskusiju ieraksti un video materiāli par ES prioritātēm.

map of latvia
Eiropa man tuvumā

Izmantojiet Latvijas karti, lai atrastu sev tuvāko ES centru, kur saņemt atbildes uz jautājumiem par Eiropas Savienību.

Noderīgi

Kiberdrošība
ES pastiprināti pievērsusies cīņai pret dezinformāciju, lai aizsargātu demokrātiju, nodrošinātu godīgu vēlēšanu norisi un pasargātu eiropiešus no kaitējuma drošībai un veselībai.
Mācību stūrītis
Tiešsaistes vietne, kurā atrodamas prezentācijas, publikācijas, spēles, konkursi un uzdevumu grāmatas, kas palīdzēs aizraujošā veidā iepazīt Eiropas Savienību.

Uzmanības centrā

Eiropai jākļūst par neto nulles emisiju industrijas līderi. Zaļā kursa industriālais plāns paātrinās pāreju uz klimatneitralitāti, nodrošinot labvēlīgākus apstākļus neto nulles emisiju tehnoloģiju un produktu ES ražošanas jaudas izvēršana.

Urzulas fon der Leienas vadītā Komisija ir noteikusi sešas prioritātes, lai pievērstos klimata pārmaiņām, tehnoloģiju un digitalizācijas attīstībai un reaģētu gan uz globāliem izaicinājumiem, gan stiprinātu ES.