Skip to main content
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā logo
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Stāvoklis Savienībā 2021. gadā

#SOTEU

Eiropas atveseļošanas plāns

NextGenerationEU — tas nav tikai atveseļošanas plāns. Tā ir vienreizēja izdevība izkļūt no pandēmijas spēcīgākiem, mainīt ekonomiku pozitīvā virzienā, radīt iespējas un darbavietas, lai izveidotu tādu Eiropu, kādā vēlamies dzīvot.

Veiksmes stāsti

Piemēri, kā Latvijas uzņēmumi un organizācijas, izmantojot ES finansējumu sasniedz rezultātus, kas iedvesmo un palīdz Latvijas attīstībai.

Jaunumi

Publikācijas

Noderīga informācija par vietnēm, kur pieejamas ES publikācijas, un ES informācijas centriem.

Video

EK pārstāvniecības Latvijā organizēto diskusiju ieraksti un video materiāli par ES prioritātēm.

Eiropa man tuvumā

Atrodi sev tuvāko ES informācijas centru Latvijā!

Kontakti

Noderīgi

Cīņa pret dezinformāciju

ES pastiprināti pievērsusies cīņai pret dezinformāciju, lai aizsargātu demokrātiju, nodrošinātu godīgu vēlēšanu norisi un pasargātu eiropiešus no kaitējuma drošībai un veselībai.

Mācību stūrītis

Tiešsaistes vietne, kurā atrodamas prezentācijas, publikācijas, spēles, konkursi un uzdevumu grāmatas, kas palīdzēs aizraujošā veidā iepazīt Eiropas Savienību.

Uzmanības centrā

Rīcība koronavīrusa apkarošanā

EK koordinē vienotu Eiropas reakciju cīņā pret koronavīrusu. Kopīga un apņēmīga rīcība palīdzēs stiprināt sabiedrības veselības nozari un mazināt krīzes sociālekonomisko ietekmi Eiropas Savienībā.

Re-open EU

Informācija par drošu robežu šķērsošanu un ceļošanu Eiropas Savienībā, par dažādiem ierobežojumiem un prasībām dalībvalstīs.

Eiropas Komisijas prioritātes 2019-2024

Urzulas fon der Leienas vadītā Komisija ir noteikusi sešas prioritātes, lai pievērstos klimata pārmaiņām, tehnoloģiju un digitalizācijas attīstībai un reaģētu gan uz globāliem izaicinājumiem, gan stiprinātu ES.