Pāriet uz galveno saturu
Eiropas Komisijas logotips
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Interaktīva prezentācija par Eiropas zaļo kursu

Zaļais kurss

https://zalaiskurss.esmaja.lv/lv

Šis ir pārmaiņu laiks. Globālā klimata krīze, kopā ar koronavīrusa pandēmijas izraisītajām sekām, ir cēloņi planētas ekonomikas un ekoloģijas kritiskam stāvoklim. Lai mēs nākotnē varētu uzlabot savas dzīves kvalitātes līmeni, nepieciešams atrast jaunu pieeju gan mūsu ekosistēmai, gan planētas kopējiem resursiem.

Kas ir Eiropas zaļais kurss? Tas ir viens no risinājumiem, lai mūsu saimniekošana ilgtermiņā kļūtu noturīgāka. Veicinot pārmaiņas cilvēku ikdienas paradumos – tajā, kā pārvietojamies, kā iepērkamies, ko ēdam un velkam mugurā, ko darām ar atkritumiem, Eiropas zaļais kurss nodrošinās videi draudzīgu attīstību un radīs jaunas, labi apmaksātas un zaļas darba vietas.

Eiropas zaļā kursa prezentācijā vari iepazīties ar tādām tēmām kā tīra un efektīva enerģija, vieda mobilitāte, zero waste, tīra pārtika un bioloģiskā daudzveidība.

Ieklausoties sarunā starp Eiropas Komisijas pārstāvniecības ekonomistu Mārtiņu Zemīti un zinātkāru jaunieti - Vilhelmu Karlsonu, uzzināsi par Eiropas mērķiem klimata jomā, noskaidrojot, kā dzīvojam patlaban, un kas mūs sagaida nākotnē?

Tu vari noskatīties visu prezentāciju vai izvēlēties sev vairāk interesējošo tēmu, gūstot atbildes uz sev visaktuālākajiem jautājumiem!