Skip to main content
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā logo
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

ES māja

Eiropas Savienības māja Rīgā vienā ēkā apvieno institūcijas, kas sniedz informāciju par Eiropas Savienības jautājumiem Latvijā: Eiropas Parlamenta biroju un Eiropas Komisijas pārstāvniecību.

ES māja

Eiropas Savienības māja vienā ēkā apvieno institūcijas, kas sniedz informāciju par ES jautājumiem Latvijā ar mērķi atvieglot sazināšanos ar ES institūcijām un informācijas iegūšanu, kā arī, lai piedāvātu iespējas aktīvāk piedalīties ES dzīvē.

ES māja durvis ikvienam interesentam vēra 2010. gadā. Tajā varat saņemt speciālistu konsultācijas par ES sniegto iespēju izmantošanu, aplūkot izstādes, kā arī piedalīties dažādos bezmaksas pasākumos: diskusijās par Latvijai un Eiropas Savienībai svarīgiem notikumiem, informatīvos semināros un nodarbībās, radošajās darbnīcās, kino vakaros, izrādēs. 

Uzzini vairāk par pasākumiem ES mājā!

Eiropas Savienības māja ir arī platforma jūsu rīkotiem notikumiem un izstādēm. Piedāvājam bezmaksas telpas organizācijām, kas vēlas rīkot savus pasākumus, kas saistīti ar ES tematiku – konferences, diskusijas, projektu sanāksmes u.c. Mākslas istaba ir piemērota dažādu žanru izstāžu rīkošanai.

Piesaki savu pasākumu par ES tematiku!

Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!