Skip to main content
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā logo
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Par pārstāvniecību

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā atbalsta Eiropas Komisijas saziņu ar valsts institūcijām, iedzīvotājiem, dažādu nozaru organizācijām, pilsonisko sabiedrību un plašsaziņas līdzekļiem.

Mūsu komanda

Pārstāvniecības darbinieki nodrošina ekspertīzi ES politikas, ekonomikas un komunikācijas jomās, vienlaikus informējot par ES politikām un aktualitātēm skaidrojošos un izglītojošos pasākumos dažādām mērķauditorijām.

Saziņa ar mums

Pārstāvniecības birojs Latvijā atrodas Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Tālrunis: +371 67085400 Fakss: +371 67085448 E-pasts: comm-rep-latvia@ec.europa.eu

ES māja

Eiropas Savienības māja vienā ēkā apvieno institūcijas, kas sniedz informāciju par ES jautājumiem Latvijā ar mērķi atvieglot sazināšanos ar ES institūcijām un informācijas iegūšanu, kā arī, lai piedāvātu iespējas aktīvāk piedalīties ES dzīvē.

Latvija Eiropas Savienībā

Latvija ir Eiropas Savienības dalībvalsts kopš 2004. gada 1. maija. Referendumā par Latvijas pievienošanos Eiropas Savienības valstu saimei “par” balsoja 66,97% Latvijas balstiesīgo.

Par Eiropas Savienību

Eiropas Savienība ir unikāla ekonomiska un politiska partnerība starp 27 Eiropas valstīm, kas jau vairāk nekā pusgadsimtu nodrošina mieru, stabilitāti un labklājību.