Skip to main content
Eiropas Komisijas logotips
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā
Atpakaļ uz skolu

Noslēgusies akcija Atpakaļ uz skolu/ Atpakaļ uz universitāti 2022

Lai nodrošinātu Latvijas jauniešu iesaistīšanos un zināšanu stiprināšanu par Eiropas Savienību un tās politiku, kā arī lai veicinātu jauniešu piederības sajūtu Eiropas Savienībai, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā katru gadu pavasarī, ievadot Eiropas dienu, rīko akciju “Atpakaļ uz skolu/ Atpakaļ uz universitāti”.

Akcija Latvijā šogad noritēja jau 14. reizi, tajā piedaloties 4103 skolēniem un 82 studentiem. Akcijā iesaistījās 59 eksperti no 45 dažādām iestādēm, dodoties 68 vizītēs uz dažādām izglītības iestādēm visa Latvijā. Tika apmeklēti visi Latvijas reģioni, visaktīvākā izrādījās Rīga un Rīgas mācību iestādes, bet arī citi novadi bija aktīvi un piedalījās akcijā. Jauniešiem katra eksperta vizīte bija ne tikai liels notikums ikdienas skolas gaitās, bet arī vērtīga pieredze.
Akcijas “Atpakaļ uz skolu/ Atpakaļ uz universitāti” organizatori vēlas pateikties visiem ekspertiem un izglītības iestādēm par dalību akcijā, kā arī skolēniem un studentiem par neizsīkstošo zinātkāri.

Uz tikšanos 2023. gadā!

Lai uzzinātu jaunumus par akcijas norisi 2023. gadā, aicinām sekot līdzi Eiropas Savienības mājas sociālo mediju lapās Facebook.comTwitter.com un Instagram.com, kā arī, sociālajos medijos meklējot saturu ar tēmturiem #ESuzSkolu un #BackToSchool