Pāriet uz galveno saturu
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā
EIRO 10 GADI LATVIJĀ
DESMIT GADI KOPĀ AR EIRO
Eiropas prasmju gads

Eiropas Prasmju gads

Eiropas Prasmju gads dos jaunu impulsu mūžizglītībai, sekmēs iedzīvotāju un uzņēmumu pilnvērtīgu iesaisti zaļajā un digitālajā pārejā, atbalstīs inovāciju un konkurētspēju.
NextGenEU

Eiropas atveseļošanas plāns

NextGenerationEU — tas nav tikai atveseļošanas plāns. Tā ir vienreizēja izdevība izkļūt no pandēmijas spēcīgākiem, mainīt ekonomiku pozitīvā virzienā, radīt iespējas un darbavietas, lai izveidotu tādu Eiropu, kādā vēlamies dzīvot.
EU-Ukraine

ES solidaritāte ar Ukrainu

ES un tās starptautiskie partneri ir vienoti, nosodot Putina agresiju Ukrainā. Mēs nodrošināsim atbalstu tiem, kas meklē patvērumu, un palīdzēsim tiem, kuri meklē drošu ceļu uz mājām. ES turpinās sniegt spēcīgu politisku, finansiālu un humānu palīdzību Ukrainai un piemērot smagas sankcijas pret...

Jaunumi

Pasākumi

Publikācijas

Noderīga informācija par vietnēm, kur pieejamas ES publikācijas, un ES informācijas centriem.

Video

EK pārstāvniecības Latvijā organizēto diskusiju ieraksti un video materiāli par ES prioritātēm.

map of latvia
Eiropa man tuvumā

Izmantojiet Latvijas karti, lai atrastu sev tuvāko ES centru, kur saņemt atbildes uz jautājumiem par Eiropas Savienību.

Noderīgi

Cīņa pret dezinformāciju

ES pastiprināti pievērsusies cīņai pret dezinformāciju, lai aizsargātu demokrātiju, nodrošinātu godīgu vēlēšanu norisi un pasargātu eiropiešus no kaitējuma drošībai un veselībai.
Mācību stūrītis

Mācību stūrītis

Tiešsaistes vietne, kurā atrodamas prezentācijas, publikācijas, spēles, konkursi un uzdevumu grāmatas, kas palīdzēs aizraujošā veidā iepazīt Eiropas Savienību.

Uzmanības centrā

Zaļā kursa industriālais plāns

Eiropai jākļūst par neto nulles emisiju industrijas līderi. Zaļā kursa industriālais plāns paātrinās pāreju uz klimatneitralitāti, nodrošinot labvēlīgākus apstākļus neto nulles emisiju tehnoloģiju un produktu ES ražošanas jaudas izvēršana.

Eiropas Komisijas prioritātes 2019-2024

Urzulas fon der Leienas vadītā Komisija ir noteikusi sešas prioritātes, lai pievērstos klimata pārmaiņām, tehnoloģiju un digitalizācijas attīstībai un reaģētu gan uz globāliem izaicinājumiem, gan stiprinātu ES.