Pāriet uz galveno saturu
Eiropas Komisijas logotips
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā
Raksts par jaunumiem2022. gada 8. aprīlisPārstāvniecība LatvijāLasīšanas ilgums: 1 min

Pievienojieties tiešsaistes informatīvajiem pasākumiem par ES uzņēmējdarbības atbalsta programmām!

ES Finanšu dienas 2022

Lai saglabātu konkurētspēju, daudzi uzņēmumi paļaujas uz ārējo finansējumu, kas palīdz tiem augt, ieviest inovācijas un īstenot zaļo un digitālo pārkārtošanos.

Saskaņā ar Eiropas Savienības (ES) budžetu 2021.–2027. gadam ir sāktas jaunas ES programmas. Finanšu iestādes, valsts attīstību veicinošas bankas, uzņēmējdarbības atbalsta struktūras un informācijas izplatītāji vēlas iegūt tiešu informāciju par jaunajām ES uzņēmējdarbības atbalsta programmām, piemēram, InvestEU, Eiropas Inovācijas padomi un Vienotā tirgus programmu.

ES FINANŠU DIENAS 2022. GADĀ organizē Eiropas Komisijas dienesti un pārstāvniecības, kā arī galvenie īstenošanas partneri. Par jaunajām finanšu un atbalsta programmām ieinteresētajām personām tiks pastāstīts tīmekļsemināros. Šo semināru laikā būs arī iespēja uzdot jautājumus ekspertiem.

Pievienojieties mums ES Finanšu dienās 2022. gadā un uzziniet vairāk par InvestEU, Vienotā tirgus programmu un Eiropas Inovācijas padomi!

 

Aicinām uz informatīvo pasākumu “ES Finanšu dienas 2022. gadā”, kas Latvijā notiks piektdien, 22. aprīlī, plkst. 9.00 tiešsaistē.

Iepazīsties ar visiem lektoriem

Pasākuma programma

Vairāk informācijas un reģistrācija

Sīkāka informācija

Publikācijas datums
2022. gada 8. aprīlis
Autors
Pārstāvniecība Latvijā